Lieliska dāvana Krāslavas pamatskolas sportistiem

Skaistajā, krāsu pārpildītā rudens dienā, 12.oktobrī, Krāslavas pamatskolas 7.-8.klašu grupa devās ekskursijā uz Rīgu, kur bija unikāla iespēja piedalīties divos pasākumos. Latvijas valsts simtgades iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros apmeklējām un izzinājām interaktīvu,

uz fizikas principiem balstīto ekspozīciju “Zinoo centrā”, kā arī darbojāmies radošajā darbnīcā “Būvniecība un Arhitektūra”. Darbnīcas tēma “Inženieru cienīgs komandu izaicinājums” ar mērķi - uzbūvēt augstāko torni ar ierobežotiem resursiem. Nodarbībā skolēni mācījās darboties komandā un izveidot efektīvāko stratēģiju uzdevuma atrisināšanai, guva priekšstatu par papīra īpašībām, par fizikālajām parādībām, problēmu tehniskiem risinājumiem, inženieru darbu un  celtnes modelēšanas principiem. 
Ar nepacietību tika gaidīts ekskursijas kulminācijas pasākums – hokeja spēle DINAMO RĪGA ar Ķīnas klubu KUNLUN RED STAR. 
 21.septembrī, organizējot „Latvijas Olimpiskās dienas 2018” pasākumus, Krāslavas pamatskolas skolēniem Latvijas Olimpiskā komiteja, tāpat kā citām Latvijas skolām par aktīvu iesaistīšanos un dalību sporta pasākumos un aktivitātēs, uzdāvināja pārvietojamo tenisa - badmintona komplektu un biļetes uz Rīgas “Dinamo” hokeja spēli “Arēnā Rīga” 12.oktobrī. Neskatoties uz to, ka  “Dinamo Rīga” zaudēja, skolēni guva fantastiskus iespaidus gan no pašas spēles klātienē, gan no visa pasākuma organizācijas - koncertiem, izlozēm, apsveikumiem, kas ievadīja šī gada labo darbu nedēļu.
 Paldies Krāslavas pamatskolas direktorei Vijai  Koncevičai un skolas administrācijai par iespēju piedalīties ekskursijā. Īpašu paldies Krāslavas novada domei par komfortabla transporta nodrošinājumu un iespēju klātienē vērot un kopā pārdzīvot hokeja spēles gaitu.  
Arī skolēnu vecāki ir gandarīti par piedāvāto iespēju un izsaka milzīgu pateicību gan Krāslavas pamatskolas direktorei, gan Krāslavas novada domei.

 


Krāslavas pamatskolas 7.a klases audzinātāja Natālija Raudive

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook