Informācija Pašvaldība

Krāslavas novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Mežsaimniecības un vides speciālistu/-i.

Krāslavas novada pašvaldība, reģistrācijas Nr. 90001267487, izsludina pieteikšanos uz Nekustamā īpašuma un infrastruktūras pārvaldības nodaļas mežsaimniecības un vides speciālista/-es vakanci (darba vietas adrese: Skolas iela 7, Krāslava, Krāslavas nov.).

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • vidējā vai augstākā profesionālā izglītība mežsaimniecības un vides jomā;
  • mežsaimniecības un vides jomu reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • labas saskarsmes prasmes, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus savu pilnvaru robežās;
  • labas iemaņas darbā ar datoru un biroja tehniku;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Galvenie amata pienākumi:

  • nodrošināt ar mežsaimniecību un vidi saistīto jautājumu risināšanu Pašvaldības administratīvajā teritorijā;
  • pieņemt un konsultēt klātienē un attālināti klientus, izskatīt jautājumus un sniegt atbildes savas kompetences ietvaros;
  • piedalīties saistošo noteikumu izstrādē un grozījumu sagatavošanā mežsaimniecības un vides jomā;
  • pārzināt plānošanas dokumentus un normatīvos aktus mežsaimniecības un vides jomā;
  • nodrošināt pašvaldības, kā meža īpašnieka, normatīvos aktos noteikto pienākumu izpildi, t.sk., pasūtīt mežu inventarizācijas, organizēt jaunaudžu kopšanu, cirsmu izstrādi, pārskatu sagatavošanu un iesniegšanu Valsts meža dienestā, realizēt pašvaldības kompetenci atmežošanas un apmežošanas gadījumos u.c.

Piedāvājam:

  • darba attiecības uz nenoteiktu laiku;
  • darba algu pirms nodokļu nomaksas no EUR 1050;
  • sociālās garantijas;
  • interesantu, aktīvu un daudzveidīgu darbu;
  • profesionālās pilnveidošanas un izaugsmes iespējas.

Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, sūtot uz e-pastu dome@kraslava.lv, vai klātienē - Krāslavas novada pašvaldībā Rīgas ielā 51, Krāslavā, 2.stāvā, 3.kabinetā ar norādi „Pieteikums mežsaimniecības un vides speciālista/-es amatam”, līdz 2023. gada 11. jūlijam plkst. 17.00. Tālrunis papildu informācijai: +371 65624383.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.