Informācija Novads

Krāslavas novada pašvaldība uz nenoteiktu laiku aicina darbā uz Krāslavas novada pašvaldības policijas INSPEKTORA amatu.

Prasības pretendentiem:

  • Atbilstība likuma „Par policiju” 21.panta pirmās daļas prasībām.
  • Vidējā izglītība un vēlme apgūt jauno.
  • Laba fiziskā sagatavotība.
  • Augsta atbildības sajūta, labas komunikācijas prasmes, korektums, godīgums un spēja risināt konfliktsituācijas, disciplinētība, prasme strādāt komandā.
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā pakāpē.
  • Svešvalodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.
  • Labas datora lietošanas prasmes (MS Office standartprogrammas).
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.
  • Darba pieredze tiesībsargājošās iestādēs (pašvaldības un valsts policijā) tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Ieroča nēsāšanas atļauja tiks uzskatīta par priekšrocību.

Darba pienākumi:

  • Nodrošināt sabiedrisko kārtību pašvaldības administratīvajā teritorijā veicot patrulēšanu.
  • Novērst un pārtraukt administratīvos pārkāpumus, sastādīt Administratīvā pārkāpuma lēmumus, izskatīt lietas par šiem pārkāpumiem vai nodot tos izskatīšanai pēc piekritības.
  • Sadarboties ar iedzīvotājiem pārkāpumu novēršanā un profilaksē.
  • Uzraudzīt pašvaldības saistošo noteikumu izpildi.

Piedāvājam:

  • Interesantu un atbildīgu darbu.
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.
  • Summēto darba laiku ar stundas tarifa likmi sākot no 4,45 EUR (bruto)
  • 24 stundu maiņu darba grafiku.
  • Iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi.

Pieteikuma vēstuli un Curriculum Vitae (CV) ar norādi „Pašvaldības policijas inspektors” sūtīt līdz 19.04.2024., plkst. 16.00

Pieteikumu ar norādi “Pieteikums konkursam uz Krāslavas novada pašvaldības policijas inspektora amatu” var iesniegt:

  • elektroniska dokumenta veidā, kas parakstīts ar drošu elektronisku parakstu un satur laika zīmogu saskaņā ar normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu, nosūtot uz Krāslavas novada pašvaldības oficiālo elektronisko adresi (e-adresi): dome@kraslava.lv ar norādi “Pieteikums konkursam uz Krāslavas novada pašvaldības policijas inspektora amatu”.
  • nosūtot pa pastu, norādot adresātu – Krāslavas novada pašvaldība, Rīgas ielā 51, Krāslavā, Krāslavas novadā, LV-5601.
  • slēgtā aploksnē, ievietojot to pie Pašvaldības ārdurvīm novietotajā pasta kastē, Rīgas ielā 51, Krāslavā, Krāslavas novadā, LV-5601.

Pateicamies par atsaucību un informējam, ka ar piemērotākajiem kandidātiem sazināsimies nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Informējam, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir Krāslavas novada pašvaldība, kontaktinformācija: Rīgas iela 51, Krāslava, Krāslavas novads, LV-5601, e-pasta adrese: dome@kraslava.lv